Книжкові цікавинки, отримані у 2021 році за Державною програмою-2020

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» продовжує інформувати своїх читачів та відвідувачів сайту і сторінки у Фейсбук про книжкові цікавинки, отримані у 2021 році за Державною програмою-2020.

Звертає на себе увагу книга:  Сера Стіва Стівенсона «Агата Містері. Голлівудський трилер» (Київ : РІДНА МОВА, 2020. - 128 с.).

Продюсер Роберт Моррісон знімає моторошний детектив «Фатальна помилка». Однак, на знімальному майданчику раз по раз трапляються якісь дивні інциденти, та ще й актори отримали листи з погрозами. Агата і Ларрі Містері в супроводі колоритного дядечка, мажордома і сибірського кота намагаються з’ясувати, хто хоче зірвати зйомку фільму… Щоб дізнатися про це, треба прочитати книгу.

Книги за Державною програмою-2020 чекають своїх читачів в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».