Оголошено Всеукраїнський конкурс статей у Вікіпедії «Культурна спадщина та видатні постаті»

Шановні колеги!

Громадська організація «Вікімедіа Україна» запросила представників Київщини долучитися до Всеукраїнського конкурсу статей у Вікіпедії «Культурна спадщина та видатні постаті», що триватиме з 05 жовтня до 05 листопада 2021 року та має на меті сприяння поширенню знань про культурну спадщину, про видатних постатей та уродженців рідного краю завдяки використанню онлайн ресурсів Вікіпедії.

Деталі за посиланням: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=4220231

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», у відповідності до листа від 29.09.2021р. №2245/01-11 управління культури Київської обласної державної адміністрації, просить Вас долучитися до зазначеного конкурсу і поширити інформацію про нього серед краєзнавців, мешканців місцевих територіальних громад та сприяти їм у підготовці конкурсних статей.

Контактна особа від ГО «Вікімедіа Україна» щодо співпраці — Осадчук Ганна Григорівна; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; тел.: +38(098)7197270.

Долучаймося до конкурсу! Прославляймо Київщину!