«Конституція України – 25: хронологія та архівна хроніка»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 26 липня 2021 року відбулась презентація виставки баннерів архівних документів з Державних архівів України «Конституція України – 25: хронологія та архівна хроніка», які розповідають про шлях Конституції України на тлі історичного українського державотворення.

В 2021 році народ України відзначає 30-річчя Незалежності України та 25-річчя її Конституції, як Основного закону, що був прийнятий вже після здобуття незалежності.

Виставка неабияк зацікавлює читачів та органічно поєднується з книжковою виставкою «Моя Бітьківщина – прадідів слава, єдина родина, єдина держава», яку підготувала бібліотека і, яку розміщено на тому самому майданчику, що і виставку баннерів архівних документів з Державних архівів України.