2021 рік – Міжнародний рік овочів та фруктів - з досвіду роботи сільської бібліотеки с. Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району Київської області.

Матеріал поданий без змін

2021 рік – Міжнародний рік овочів та фруктів

(З досвіду роботи сільської бібліотеки с. Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району Київської області)

2021 рік проголошений Міжнародним роком овочів і фруктів. Організація Об’єднаних Націй прийняла рішення присвятити цей рік підвищенню обізнаності про поживну цінність овочів і фруктів та їх користь для здоров’я, пропагування різноманітного збалансованого і здорового харчування, здорового способу життя, скорочення втрат і псування продовольства.

Цій темі – значимості овочів і фруктів у нашому житті, присвятила свій вірш чудова, талановита поетеса, наша землячка Люба Осіпенко, назвавши його - «Ода городу». А презентувала цей вірш та збірку поезій «Ромашкове поле» Люби Осіпенконе менш талановита сучасна поетеса, активна користувачка бібліотеки села Новосілки Світлана Суниця.

Дякую вам, пані Світлано, за любов до поезії та бібліотеки.

Сурга О. В.

зав. бібліотекою с. Новосілки