Видача повного академічного зібрання творів Лесі Українки

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як базова бібліотека по отриманню, розподілу і видачі літератури бібліотекам Київської області, продовжує видачу повного академічного зібрання творів Лесі Українки у 14-ти томах вiд Державної установи «Український інститут книги».

Протягом тижня комплекти зазначеного зібрання отримали: Центральна бібліотека для дітей КЗ БМР «Білоцерківська міська централізована бібліотечна система ім. П. Красножона», міська публічна бібліотка Бориспільської міської ТГ, Обухівська центральна публічна бібліотека Обухівської міської ради, Миронівська базова бібліотека Миронівської ТГ, «Публічна бібліотека» Богуславської міської ради, Узинська опорна бібліотека для дорослих Узинської ТГ, КЗ «Боярська публічна бібліотека» та її бібліотека-філія для дітей № 2 Київської області.