КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» розпочала видачу повного академічного зібрання творів Лесі Українки у 14-ти томах вiд Державної установи «Український інститут книги»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як базова бібліотека по отриманню, розподілу і видачі літератури бібліотекам Київської області, розпочала видачу повного академічного зібрання творів Лесі Українки у 14-ти томах вiд Державної установи «Український інститут книги».

Комплекти зазначеного зібрання вже отримали КЗ «Публічна бібліотека Вишневої міської ради», Сквирська центральна міська бібліотека, Ірпінська публічна бібліотека ім. М. Рильського та Публічна бібліотека з філіями Бучанської міської ТГ Київської області.