«Незалежна і єдина - моя Україна!»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» організувала і забезпечила активну участь читачів молодшого, середнього і старшого шкільного віку у Всеукраїнському конкурсі  дитячої творчості «Незалежна і єдина - моя Україна!».

Протягом тижня журі конкурсу з числа працівників КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», з залученням фахових спеціалістів від громадськості, розглядала та обговорювала творчі роботи, представлені на конкурс читачами-дітьми бібліотек Київської області.

Необхідно зазначити, що всі роботи дуже чудові і талановиті, навіть, складно визначитися з переможцями. Але, після плідної творчої дискусії журі визначилися з кандидатурами на перші місця і роботи переможців разом з протоколами були направлені до Національної бібліотеки України для дітей.

Всі конкурсні роботи, представлені на обласний тур в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», будуть оприлюднені на сайті бібліотеки та сторінці для дітей  у Фейсбук.

Бажаємо успіхів всім конкурсантам!