«Література про Київщину за 2020 рік»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, пропонує до уваги, підготовлений бібліотекою, щорічний бібліографічний покажчик «Література про Київщину за 2020 рік».

Покажчик розраховано на бібліотечних працівників, краєзнавців та всіх, хто цікавиться історією і сучасністю Київської області.

Наприкінці зазначеного посібника, для зручності у користуванні, розміщено «Іменний покажчик авторів та персоналій», «Покажчик періодичних видань» та «Географічний покажчик».

Даний посібник, крім головної сторінки сайту, завжди можна знайти і за рубрикою «Видання бібліотеки» (2021 р.).

Приємного перегляду!

Перегляд