КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вітає всіх з Днем Конституції України.

Це одне із найголовніших державних свят. Конституція, як відомо, є Основним законом держави й має найвищу юридичну силу. Свої права мають знати усі, діти та дорослі. Бібліотека завжди є надійним другом у світі літературних вподобань, в тому числі із книг правової освіти. В бібліотеці книги завжди у вільному доступі  і чекають на читача.

Конституція України стоїть на сторожі забезпечення прав і свобод громадян, особливо прав на працю та відпочинок.

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" бажає всім гарного літнього відпочинку.