Мишасько мандрує Бородянщиною

Матеріал поданий без змін

Зустрічі з письменником В’ячеславом Купрієнком

(З досвіду роботи Бородянської дитячої бібліотеки Відділу культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради Київської області)

Зразковий безлад за мотивами книжки "Мишасько і розгардіяш"  В’ячеслава Купрієнка прокотився бібліотеками Бородянщини. Літературний герой разом зі своїм автором заглянув в бібліотеки сіл Майданівка, Дружня, Пилиповичі. А ще забіг аж на три зустрічі в Бородянську дитячу бібліотеку. З грайливою невимушеністю автор переніс глядачів у мрійливий світ пригод мишеняти Мишаська. Діти, так як герой книги, мріяли, лякали надоїдливого кота своїми гримасами через збільшуване скло, пускали мильні бульбашки, весело та дзвінко співали дитячі пісні на слова та музику В'ячеслава Купрієнка. А ще разом святкували День вишиванки. Такої кількості концентрованої краси Мишасько ще не бачив. Уявляєте, 25 шилохвостиків і усі як один у вишиванках! Уявили? Додайте сюди самого Мишаська, який теж був у вишиванці. Вперше у житті! А ще самі собою вибухали невеличкі пресконференції, на яких більше лунали не запитання, а побажання для письменника з ким Мишасько має зустрітися в новій книжці та до яких пригод він має потрапити. Як завжди мандрівки з сіреньким мрійником були веселі, захоплюючі та цікаві для глядачів.   Дякуємо автору за зустрічі, вийшли справжні дитячі літературні розгардіяші в бібліотеках.

Наталія Гарбуз,

завідуюча Бородянською дитячою бібліотекою

Відділу культури, молоді та спорту

Бородянської селищної ради Київської област