«Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на 2022 рік»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечно-інформаційного обслуговування дорослого і дитячого населення Київської області, підготовлено та пропонується до уваги щорічний «Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на 2022 рік».

Посібник розраховано на бібліотечних, музейних працівників, спеціалістів культурологічної сфери, педагогів, краєзнавців та всіх, хто цікавиться історією і культурою Київської області.

Бібліотечним спеціалістам «Календар» буде доречним у плануванні діяльності бібліотек на 2022 рік.

Крім головної сторінки сайту бібліотеки, «Календар» буде розміщено там само за рубрикою «Видання бібліотеки» (2021 р.) для зручного постійного поточного користування.

Приємного перегляду!