«Україна та ЄС»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів представлено книжкову викладку «Україна та ЄС», присвячену Дням Європи в Україні.

На викладці читачі мають змогу ознайомитись з історією ЄС. Цікавими є книги: довідник І. Дахно «Історія країн світу», історичні нариси І. Магели «Видатні постаті європейської історії», сучасного італійського історика-філософа Умберта Еко.

Привернуть увагу читачів середнього шкільного віку альбоми «Відкриваємо Європу» та «Європа – гра!».

В оформленні викладки використані банери в міні-форматі, надані управлінням культури Київської обласної державної адміністрації.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує ознайомитись з викладкою цікавої літератури, присвяченої Дням Європи в Україні.