Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» отримала повне академічне зібрання творів Лесі Українки у 14-ти томах

 КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» отримала повне академічне зібрання творів Лесі Українки у 14-ти томах

 

Гарний книжковий подарунок отримала КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (директор: М. Зніщенко) для своїх читачів та читачів бібліотек Київської області вiд  Державної установи «Український інститут книги» - 32 комплекти повного академічного зібрання творів Лесі Українки у 14-ти томах. Комплекти зазначеного зібрання будуть розподілені серед бібліотек Київської області і донесуть творчу спадщину Лесі Українки до найширших кіл читачів.

Вихід цього першого, нецензурованого видання творів видатної поетеси у рік 150-річчя від дня її народження стало можливим завдяки перемозі у мистецькому конкурсі, проведеному Українським інститутом книги. Над підготовкою видання працювали близько 30 найкращих фахівців у царині науки про Лесю Українку. Роботу було розподілено за томами, напрямами, жанрами. До підготовки видання залучили працівників Волинського національного університету ім. Лесі Українки, а також інших закладів вищої освіти та академічних установ Львова, Чернівців, Рівного, Житомира, Острога, Києва.

 

Видання поділене тематично і жанрово за такими напрямами-блоками:

  • Драматургія (1–4 томи);
  • Поезія та ліро-епічні поеми (5 том);
  • Художня проза (6 том);
  • Літературна критика та публіцистика (7 том);
  • Переклади (8 том);
  • Записи народної творчості та пісні, записані з голосу Лесі Українки (9 том);
  • «Стародавня історія східних народів» та конспекти, виписки, нотатки (10 том);
  • Листування (11–14 томи).

 

ДУ «Український інститут книги» оприлюднив у вільному доступі повне нецензуроване видання творів Лесі Українки в 14-х томах із нагоди 150-річчя від її дня народження. Книжки доступні в електронному форматі для перегляду та завантаження безкоштовно на сайті «УІК».

Ваші книги займуть своє гідне місце на книжкових полицях бібліотеки.