Тематична викладка літератури, присвячена Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги у Другій світовій війні

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у читальному залі відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів оформлено тематичну викладку літератури, присвячену Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги у Другій світовій війні.

Друга світова війна 1939 - 1945 рр. є сторінкою української історії.  Багато синів та доньок України загинули, захищаючи рідну землю.

Події цієї страшної війни проходять червоною ниткою через серця багатьох українців та їх родин. Пам`ять про подвиги простих людей, які на своїх плечах несли невимовний жах війни - вічна.

На бібліотечній викладці представлено книги, присвячені подіям Другої світової війни: «Україна у великій війні 1939-1945», «Вони боролись за волю України», «Друга світова - непридумані історії», «Долаючи тишу: жіночі історії війни» та ін.

До зустрічі в бібліотеці. Любіть Україну!