Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

«Світ віршованої казки Валентини Каменчук»

 

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до ювілею дитячої поетеси-казкарки з Київщини Валентини Каменчук підготувала біобібліографічний нарис «Світ віршованої казки Валентини Каменчук».

Валентина Каменчук народилася в с. Дружня на Бородянщині Київської області 11 квітня 1956 року. Її віршовані казки захопливі, цікаві, містять пізнавальну інформацію, легко зберігаються у пам'яті дитини.

Також, КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» розмістила коротку інформацію про В. Каменчук у своєму щорічному віданні «Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини» на 2021 рік, яку можна знайти на 20-й сторінці, зазначеного посібника. «Календар» розміщено на сайті КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» за посиланням «Видання бібліотеки» (2020 р.).

Колектив КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», бібліотечна і читацька спільнота Київської області вітають пані Валентину з ювілеєм, бажають їй міцного здоров'я, творчого натхнення, дякують за її чудові твори і чекають на нові книжки.

Приємного перегляду!

Переглянути