Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

«КОЛО Читання. Книга єднає країну!»

23 березня КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» доєдналася до онлайн-подій Всеукраїнської піар-акції «КОЛО Читання. Книга єднає країну!».

Читачів з усієї України привітали з відкриттям Всеукраїнського тижня дитячого читання: Міністр культури та інформаційної політики - Олександр Ткаченко; з прямого включення з урочистого відкриття Тижня у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей - Алла Гордієнко; українська актриса, телеведуча, громадська активістка - Римма Зюбіна; фронтмен групи «Антитіла» - Тарас Тополя та українська поетеса, дитяча письменниця, головний редактор та співзасновниця «Видавництва Старого Лева» - Мар'яна Савка.

Інтерактивні події для читачів розпочнуться вже 24 березня о 10:00.

Щодня, з 24 березня по 01 квітня, по чотири бібліотеки презентуватимуть творчість письменника, життя якого тісно пов'язане з їхнім краєм. 

Письменницю з Київської області, з Богуславщини, матеріал про яку підготувала КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», зустрічайте 29 березня о 14:00 на офіційній сторінці Національної бібліотеці України для дітей у Facebook https://www.facebook.com/nbukids

Більш детальніша інформація на сайті Національної бібліотеки України для дітей http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9514