В «КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей» відбулося родинне свято «Масниця з бібліотекою»

В «КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей» 13 березня 2021 р. відбулося родинне свято «Масниця з бібліотекою», на яке завітали маленькі прихильники книжок разом зі своїми батьками. На малечу чекали цікаві майстер-класи з виготовлення весняних листівок та малювання на молоці. Батьки мали змогу ознайомитися з новою довідковою літературою з психології виховання дитини, новою літературою для дітей з історії та природознавства. Ну і, звичайно, як же на Масницю без смачненького? Усіх гостей бібліотеки пригощали апетитними млинцями та варениками. Весело та цікаво провели зиму та зустріли весну читачі в бібліотеці.