Зустріч з читачами-учнями спеціалізованої школи № 137

5 березня 2021 року працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», за участі старшого інспектора сектору ювенальної превенції Дніпровського управління поліції в м. Києві Крупені Олексія Вікторовича провели зустріч з читачами-учнями спеціалізованої школи № 137, під час якої діти ознайомилися з особливістю кримінальної відповідальності неповнолітніх, видами та підставами адміністративної відповідальності малолітніх осіб. Інспектор поліції дав змістовні відповіді на запитання, які виникали у читачів під час зустрічі. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди, Олексій Вікторович нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути.

Організація зустрічей читачів-учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у бібліотеці, вона  дозволяє їм реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому.