26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі естетичного виховання розгорнута книжкова викладка  «26 лютого –  День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

Ця дата встановлена з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій російським агресором території — в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України.

Згадуючи ті події – українці та увесь цивілізований світ підтримують Український Крим та українців і кримських татар, які живуть в АРК, в умовах тимчасової російської окупації.

Крим – це Україна. Так було, так є і так буде завжди!