«Душею щира Українка»

25 лютого 2021 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до 150-річчя від дня народження української поетеси, культурної діячки та перекладачки Лесі Українки провела онлайн зустрічі з читачами 3-4 класів  школи № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи м. Києва, під час яких діти подивилися відеоролик «Душею щира українка» та позмагалися у вікторині за творчістю видатної письменниці.

Це один із заходів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» з циклу, присвяченого 150-річчю від дня народження славетної Лесі Українки.

Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості.