«Душею щира Українка»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», разом зі світовою спільнотою, відзначає ювілей видатної доньки українського народу – Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач). До 150-річчя від дня народження «Дочки Прометея» в хол-галереї бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку-спогад, з використанням банерів від Міністерства культури та інформаційної політики України, «Душею щира Українка».

Усе її життя – це подвиг. ЇЇ слова будуть актуальні впродовж віків, адже вони містять войовничий дух і любов до Батьківщини.

Відвідавши бібліотеку, всі охочі можуть долучитися до неоціненного скарбу – літературного надбання Лесі Українки. Увазі читачів представлено, також, відеоогляд зазначеної виставки, підготовлений працівниками бібліотеки та розміщений на її сайті та сторінці Фейсбук.

Приємного перегляду!