«О, Україно! Ніжно пригорни, Усіх живих синів своїх, як мати…»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004), який відзначається щорічно 15 лютого, оформлено книжкову викладку «О, Україно! Ніжно пригорни, Усіх живих синів своїх, як мати…».

На цю дату припадає і річниця завершення виведення радянських військ з Афганістану. Цього року виповнюється 32 роки тих подій.

Афганська війна - одна із трагічних сторінок історії  , яка тривала вдвічі довше, ніж Друга Світова. ЇЇ ніхто не оголошував, але вона залишила по собі невиліковні рани.

КЗ КОР  «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує всіх бажаючих відвідати відділ обслуговування читачів-учнів 5-9 класів та ознайомитись з тематичною книжковою викладкою.

Пам'ятаємо! Шануємо!