Арт-студія дитячої творчості «Чарівна веселка» в онлайн режимі

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», з початком нового року, продовжила свою роботу арт-студія дитячої творчості «Чарівна веселка» в онлайн режимі. Це дає можливість більшій кількості користувачів бібліотеки долучитися до корисних і цікавих творчих занять.

Минулого тижня читачі-учні 4-Б класу НВК №141 «ОРТ» Дніпровського р-ну м. Києва створювали свій зимовий настрій, за допомогою платформи Zoom. А також, після заняття, діти мали змогу, за допомогою Zoom, поспілкуватися між собою до завершення відведеного часу. Бібліотека стала для них майданчиком віртуально-безпосереднього спілкування, чому вони були дуже раді.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує всіх бажаючих долучатися до роботи арт-студії дитячої творчості «Чарівна веселка». Слідкуйте за анонсом наступного заняття.