Постанова Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» звертає увагу спеціалістів публічних бібліотек та бібліотек ОТГ Київської області на постанову Верховної Ради України  «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році».

Постановою визначено перелік найважливіших подій у суспільно-політичному житті України та ювілеїв видатних осіб, які у 2021 році повинні відзначатися на загальнодержавному рівні.

Нагадуємо, що на сайті КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» за посиланням «Видання бібліотеки» (2020 рік) можна ознайомитись з підготовленими бібліотекою  «Календар знаменних і пам`ятних дат на 2021 рік» та «Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на 2021 рік».

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» рекомендує даний перелік ювілейних дат до використання в роботі бібліотечних закладів у 2021 році.