КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

"КИЇВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ"

02154 ,  м. Київ, вул. Русанівська набережна, 12 тел./факс: 295 - 09 - 61  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

"04" січня  2021 року  № 01-09/04

Директорам  (завідувачам) публічних  (опорних) бібліотек ОТГ Київської області

Шановні  колеги!

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» до Вашої уваги  подає «Відкритий лист Української бібліотечної асоціації районним, міським, селищним та сільським радам».

Зміни, що відбулися в адміністративно-господарському  законодавстві України у період 2020 року мають ознаки незворотного характеру для колишніх центральних, районних, міських бібліотек. Дирекція Комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна бібліотека для дітей» має можливість надати Вам, керівникам бібліотек на місцях, цей лист для подальшого ознайомлення та використання в роботі.

Додаток: копія листа на 2 арк.

Директор КЗ КОР «Київська

обласна бібліотека для дітей»                                                                                 М. Зніщенко