«Сяйво Новорічної Зірки»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» стартував цикл різдвяно-новорічних, зимових свят «Сяйво Новорічної Зірки», до якого в хол-галереї бібліотеки, в рамках проєкту «Бібліотечний event-простір», створено книжково-інсталяційну фотозону «Новорічна оселя».

16 грудня 2020 року до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» завітали читачі-учні 3-А класу (класовод: Сайко Т. Ю.) СЗШ №128 Дніпровського р-ну м. Києва. Діти мали змогу повернути прочитані та вибрати нові книжки, на будь-який смак, які завчасно були для них підготовлені. З великим захватом всі робили казкові фото в Новорічній фотозоні. Читачі залишали бібліотеку щасливими, з піднесеним настроєм та новими цікавими книжечками для читання під час зимових канікул.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» завжди рада своїм читачам і запрошує зробити святкові фото в Новорічній фотозоні.

Захід проходив з дотриманням всіх протиепідеміологічних норм.