Державна програма поповнення бібліотечних фондів в 2020 році

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», як бібліотека, що визначена базовою по отриманню, розподілу та видачі літератури за Державною програмою поповнення бібліотечних фондів в 2020 році для бібліотек Київської області (для дорослих, для дітей, базовим публічним бібліотекам ОТГ), включеним до переліку ДУ «Український інститут книги», з 30 листопада 2020 року почала отримувати літературу, зазначеної програми,  від видавництв України.

30 листопада 2020 року  КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» отримала 420 (чотириста двадцять) примірників книг для  бібліотек  Київської області від видавництв: ТзОВ «Видавництво «Нора-Друк», ТзОВ «Видавництво Анетти Антоненко», ТОВ «Видавництво Фоліо».

Література, за зазначеною вище Державною програмою, буде надходити протягом грудня 2020 року.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» буде щотижня оприлюднювати інформацію на своїх сайті, сторінці у Фейсбуці та інформувати управління культури Київської обласної державної адміністрації про надходження літератури за Державною програмою для бібліотек Київської області.