«На допомогу публічним бібліотекам об'єднаних територіальних громад Київської області»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» підготувала посібник: «На допомогу публічним бібліотекам  об'єднаних територіальних громад Київської області»

Видання містить нормативні матеріали на допомогу організації бібліотечного обслуговування мешканців  об'єднаних територіальних громад, консультації зі створення та функціонування публічних бібліотек ОТГ.

Крім головної сторінки, з даним посібником можна завжди ознайомитися на сайті КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» за  рубрикою «Видання бібліотеки» (2020 р.).

Даний посібник був розісланий на районні, міські централізовані бібліотечні системи та базові бібліотеки ОТГ Київської області.

Перегляд