«Українська мова – ознака державності»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» та бібліотеки Київської області щорічно проводять цікаві заходи до Дня української писемності та мови. Мовне питання завжди є важливим для кожного народу, кожної країни. Рідна мова – це питання державне. Бібліотеки постійно приділяють особливу увагу в своїй діяльності зміцненню авторитету, підвищенню престижу української мови, її розвитку та популяризації.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» підготувала методичний посібник «Українська мова – ознака державності» (в серії: «На допомогу бібліотекам Київської області») до Дня української писемності та мови. Він містить як методичні поради, так і конкретні форми роботи з читачами різних вікових категорій.

Крім головної сторінки, з даним посібником можна завжди ознайомитися на сайті КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» за рубрикою «Видання бібліотеки» (2020 р.).

Перегляд