Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує інформацію про  обласний тур Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», який було організовано та проведено серед читачів-дітей бібліотек Київської області.

На обласний тур конкурсу було представлено 38 творчих робіт. Складом журі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» були розглянуті всі творчі роботи, представлені на конкурс. В результаті обговорення та голосування визначені переможці у відповідних номінаціях.(Витяг з протоколу)

Роботи переможців направлено до головного оргкомітету засновника конкурсу – Національної бібліотеки України для дітей – для участі в заключному турі, результати якого будуть визначені у листопаді 2020 року.

Вітаємо талановитих дітей Київщини та бажаємо їм успіхів в заключному турі!