Методичний день для публічної і дитячої бібліотек м. Бровари Київської області.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» щоденно надає консультації та методичну і практичну допомогу керівникам бібліотек і бібліотечним спеціалістам Київської області з різних питань організації бібліотечно-інформаційного обслуговування читачів (дорослих і дітей).

22 жовтня 2020 року було надано консультації з питань методики організації технологічного забезпечення публічної і дитячої бібліотек м. Бровари Київської області. Під час профспілкування обговорювались і питання планування діяльності на 2021 рік.

Бібліотекам були передані Подяки та цінні подарунки від Київської обласної ради.

На фото: заступник директора по науковій роботі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» Л. Соляник та завідуюча публічною бібліотекою Н. Ільїна і завідуюча міською бібліотекою для дітей В. Тунік м. Бровари під час профспілкування.