Методичний день для Семиполківської сільської бібліотеки Калитянської ОТГ Київської області.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» 21 жовтня 2020 року провела для Семиполківської сільської бібліотеки Калитянської ОТГ Київської області (завідуюча бібліотекою: Наталія Скоба) методичний день, під час якого за допомогою флеш-копіювання ій надано було методичні матеріали до планування бібліотечної роботи на 2021 рік. Спеціалісти бібліотеки надали консультації з актуальних питань роботи з читачами та з питань методики популяризації діяльності бібліотеки, книги і читання.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» також передала Семиполківській сільській бібліотеці Подяку та цінний подарунок від Київської обласної ради.