Біобібліографічні матеріали про видатного, всесвітньовідомого українського вченого-математика Михайла Кравчука

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" на допомогу організації роботи в бібліотеках в рамках Року математики в Україні (2020-2021 навчальний рік) пропонує біобібліографічні матеріали про видатного, всесвітньовідомого українського вченого-математика Михайла Кравчука

Посібник, що виходить в серії "Українські імена в світовій науці і техніці", підготовлено на основі друкованих джерел та інтернет-ресурсів.

Він містить інформацію про життєвий, науковий, громадський шлях Михайла Кравчука, його визначний внесок в українську та світову науку, духовне відродження України.

В посібнику, також, є методичні поради з питань організації Року математики в Україні в бібліотеках Київської області та популяризації спадщини М. Кравчука, літератури про нього.

Корисними будуть і списки використаної літератури та інтернет-посилання.

Крім головної сторінки сайту та сторінки у Фейсбуці КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", зазначений посібник можна завжди знайти за посиланням "Видання бібліотеки" (2020 р.)

Приємного і корисного перегляду!

Перегляд