Відповідно до Указу Президента №621/2019 від 23.08.2019 "Про День пам'яті" 29 серпня в Україні відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

До цієї дати в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" було оформлено книжкову викладку "Борцям за волю, за нашу долю".

Саме 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю,мали виходити українські бійці. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських воїнів і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими.

Про ці трагічні події розповідається в книгах, представлених на викладці.

Пам'ятаємо! Шануємо! Віримо в перемогу!