День хрещення Русі-України

Колектив КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» щиро вітає всіх, хто зберіг у серці віру в єдиного Бога, з великою датою – Днем хрещення Русі-України!

Бажаємо вам щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров'я і довголіття та пропонуємо вашій увазі тематичну викладку літератури.

Згідно з літописом, влітку 988 р. князь Володимир Святославич навернувся до християнства у церкві св. Якова у Херсонесі та взяв собі за дружину сестру візантійського імператора – Анну. Повернувшись наприкінці літа з дружиною до Києва, наказав усім прийняти нову віру, а язичницьких ідолів скинути у Дніпро. Так християнство стало державною релігією Київської Русі.

Кожного року, 28 липня, у День пам'яті рівноапостольного князя Київського Володимира Святославича, увесь православний світ відзначає День хрещення Русі-України.