«Доглядай землю плідну, як матінку рідну»

КЗ КОР «Київськ обласна бібліотека для дітей» (генеральний директо: М. Зніщенко), як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, підготовлено і пропонується увазі електронна версія методичних рекомендацій з популяризації природничо-екологічних знань «Доглядай землю плідну, як матінку рідну», який виходить в серії «В практику роботи бібліотек».

Посібник розраховано як на бібліотечних спеціалістів, так і на широке коло користувачів.

Крім головної сторінки сайту КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», зазначений посібник можна буде завжди знайти там само на сайті за рубрикою «Видання бібліотеки» (2020 р.).

Перегляд