«Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на 2021 рік»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. Зніщенко), наказом № 16 від 11 лютого 1992 року Управлінням культури Київської облдержадміністрації, визначена як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області. З огляду на це, КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», щорічно, готує, оприлюднює на своєму сайті і сторінці у фейсбуці та поширює серед бібліотек і читачів Київської області «Календар знаменних і пам’ятних дат на ……. рік» (на 2021 рік вже оприлюднено на сайті і у фейсбуці) та «Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на …. рік». Останній, «Календар ювілейних дат видатних діячів Київщини на 2021 рік», бібліотека і пропонує увазі бібліотечних спеціалістів Київської області та всіх зацікавлених. Крім головної сторінки сайту, зазначений «Календар» можна буде знайти там само за рубрикою «Видання бібліотеки» (2020 рік).

Посібник був підготовлений спеціалістами бібліотеки під час роботи у віддаленому режимі у зв’язку з карантином. До «Календаря» включено ювілеї персоналій, які з давніх часів і в сьогодення, кожен у свій період, утворюють славу Київщини, її «золотий фонд» у звитязі, науці, творчості, культурі, спорті, господарюванні, щоденній натхненній праці. Київщина була, є і буде завжди славна своїми людьми, які звеличують її і Україну.

Перегляд