«Календар знаменних і пам’ятних дат на 2021 рік»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. Зніщенко), як обласний науково-методичний, координаційно-консультативний, інформаційний центр з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, пропонує до уваги та використанні у роботі, підготовлений спеціалістами бібліотеки під час карантину, щорічний довідковий посібник «Календар знаменних і пам’ятних дат на 2021 рік». «Календар» укладено на допомогу бібліотечним, клубним, музейним працівникам Київської області для планування роботи на 2021 рік, та всім відвідувачам сайту бібліотеки, у кого виникне в такому посібнику потреба.

Крім головної сторінки, зазначений «Календар» можна буде завжди знайти на сайті бібліотеки за посиланням «Видання бібліотеки» 2020 рік.

Перегляд