Методичний день для слухачів курсів Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. Зніщенко) 04 лютого 2020 року, в рамках багаторічної культурно-освітньої співпраці, був проведений методичний день для слухачів курсів Інституту післядипломної  педагогічної  освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Склад групи слухачів: вихователі та вчителі молодших класів м. Києва.

Куратор групи кандидат педагогічних  наук, доцент кафедри освітнього лідерства зазначеного інституту Оксана Матвійчук, заступник директора по науковій роботі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» Людмила Соляник, працівники бібліотеки та педагоги-слухачі курсів обговорювали питання виховання сучасної дитини, формування її як особистості та позитивний вплив на ці процеси книги, читання і таких інституцій як школа і бібліотека.

Методичний день пройшов плідно і цікаво.