Сьогодні, 30 січня, виповнюється 90 років з дня народження класика української дитячої літератури Всеволода Зіновійовича Настайка.

До цієї дати в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" організовано та проведено літературну вікторину за творами письменника та оформлено книжкову викладку літератури " Світ пригод Всеволода Нестайка".

За майже п'ятдесят років творчості Всеволод Нестайко написав і видав близько сорока книжок оповідань, казок, повістей, п'єс. Кожен із нас сміливо може сказати - це книги мого дитинства.

Свого часу Всеволод Нестайко побажав своїм читачам: "Не поспішайте, як я колись, виростати швидше. Тому, що дитячі роки неповторні". Тож ми запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки на зустріч з дитинством!