Екскурсія для студентів-заочників відділення «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» Київської Академіїї мистецтв імені Павла Чубинського

09 грудня 2019 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко), як база практики для студентів факультетів документознавства та книгознавства вищих навчальних закладів м. Києва, приймала у себе з екскурсією студентів-заочників відділення «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» Київської Академіїї мистецтв імені Павла Чубинського.

Студенти дізналися багато цікавого і корисного в практичній площині галузі бібліотекознавства та, разом з працівниками бібліотеки, взяли участь в зустрічі з спеціалістами «Укрсіббанку», які прийшли на запрошення дирекції з своїм «інформ-ревю».