Методичний день для бібліотеки для дорослих м. Кагарлик Київської області.

09 грудня 2019 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) провела методичний день з планування та звітності для бібліотеки для дорослих м. Кагарлик Київської області. Провідний бібліотекар цієї бібліотеки Олена Шевченко досконало з’ясувала питання методики підготовки звітно-планових документів і матеріалів, ознайомилася з новими виставками, отримала ґрунтовні консультації з актуальних питань бібліотечного обслуговування дорослого населення. В рамках консультацій О. Шевченко зустрілася і з генеральним директором бібліотеки Миколою Зніщенком, якого поінформувала про стан справ в Кагарлицькій міській бібліотеці для дорослих, зокрема про те, що за рахунок міської влади м. Кагарлик здійснено облаштування підвісної стелі з сучасним освітленням в читальному залі бібліотеки.