День фахівця «Нові часи – нові можливості» у ДНТБ України

6 грудня 2019 року спеціалісти КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відвідали Державну науково-технічну бібліотеку України та взяли участь у Дні фахівця «Нові часи – нові можливості».

Захід відкрила в. о. директора ДНТБ України Жарінова Алла Георгіївна. Серед доповідачів були: історик, культуролог, документознавець, кандидат історичних та культурологічних наук, доктор філософії з ділового адміністрування, професор, завідувач кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Європейського університету – Палеха Ю. І., який представив відеопрезентацію «Інформаційна культура бібліотеки як відображення рівня її діяльності»; молодші наукові співробітники Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського – Ясінська О. А. та Слюсар М. Т., які представили відеопрезентацію «Віртуальна і розширена діяльність у бібліотеці»; завідувач відділу наукового комплектування та опрацювання фондів ДНТБ України – Кузнєцов О. Ю. з презентацією «Комфортний бібліограф: опис авторефератів у САБ ІРБІС»; про щорічну конференцію Української бібліотечної асоціації «Інша бібліотека  - вийти за межі» доповіли завідувач відділу науково-методичної та комунікативної діяльності ДНТБ України – Височіна Г. М. та Президент Асоціації «Ірбіс – Україна» - Рудзський Л. З.; останньою виступила головний методист відділу науково-методичної та комунікативної діяльності ДНТБ України - Скрабут В. І. і представила Проект календарного плану заходів підвищення кваліфікації працівників НТБ/ДІФ України на 2020 рік.

По завершенні заходу була проведена цікава екскурсія відділами бібліотеки.