День Гідності і Свободи

21 листопада 2019 року в Україні святкують День Гідності і Свободи, яке встановлено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.

В КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" з цієї нагоди оформлено книжково-ілюстративну викладку літератури, яка надзвичайно інформативно розповідає про буремні події осені 2004 року та листопаду 2013 - лютого 2014 років, які стали доленосними для країни.

Метою запровадження пам'ятної дати, згідно з Указом Президента України №872/2014, стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії,  вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів та європейського вибору.

Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки ознайомитись з літературою, представленою на викладці.