Книжковий подарунок отримали читачі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у рамках соціального проекту «ЧИТАЄМО З KREDOBANK», - книжку «Світ грошей»

Гарний книжковий подарунок отримали читачі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (директор: Зніщенко М. П.), у рамках  соціального проекту «ЧИТАЄМО З KREDOBANK», - книжку «Світ грошей» (10 прим.) від АТ «KredoBank». Україномовне видання книжки колективу польських авторів з фінансової грамотності для дітей та підлітків, але й дорослим буде цікаво ознайомитися. “Ця книга розповідає про те, як виникли гроші. Які речі й предмети вважалися першими грошима. Як виникла банківська система. Все це описано дуже доступно”, – відзначила Ольга Деркачова, літературний редактор.

Над українським варіантом більше року працював колектив викладачів Прикарпатського національного університету.

Дирекція, колектив та читачі  КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" завжди вдячні всім своїм дарувальникам і, зокрема, останньому з них – АТ «KredoBank».

Ваші книги займуть своє достойне місце на книжкових полицях бібліотеки.