Кримська світлиця «Крим різноманітний»

КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор М. П. Зніщенко) продовжує цикл заходів "Кримська світлиця" і пропонує відвідувачам нашого сайту та читачам тематичну викладку "Крим різноманітний"

Наща країна - це скарб дарований нам природою. Ліси, гори, річки,печери, море…це все є наша ненька Україна. А ще, все це є на нашому дивовижному півострові Крим. Окрім різноманітно-неперевершених природних красот, на терирорії Криму є багато рукотворних  парків, палаців, споруд, які розгортають нам тисячолітню історію цього чудового краю. Про ці місця, архітекрутуру, туристичні маршрути, легенди, флору та фауну, Ви, любі читачі,  можете дізнатися з книг нашого фонду. Гостинно запрошуємо помандрувати  нашою країною разом з бібліотекою.