Нарада ««Бібліотеки Сквирщини: сучасні орієнтири розвитку» - з досвіду роботи Сквирської централізованої бібліотечної системи Київської області

Нарада ««Бібліотеки Сквирщини: сучасні орієнтири розвитку».

( з досвіду роботи Сквирської централізованої бібліотечної системи Київської області)

8 серпня 2019 року в центральній районній бібліотеці відбулася нарада «Бібліотеки Сквирщини: сучасні орієнтири розвитку».

Зі вступним словом та підсумками роботи бібліотечних установ району за І півріччя 2019 року виступила директор ЦБС Димань С. Г.

Підвела підсумки районного літературного конкурсу «Сильні духом, вільні серцем працюють поруч» завідувач методично - бібліографічним відділом Данілова О. М.

Переможці конкурсу були відзначені Грамотами та подарунками.

Широко обговорювалися питання підготовки та проведення в бібліотеках інформаційно - освітніх та патріотично - виховних заходів з нагоди відзначення 28 річниці незалежності України та вшанування подій Іловайської трагедії.