Поважні гості з Китайської народної республіки разом з Євгеном Садовніковим

22 липня 2019 року до КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" завітали поважні гості з Китайської народної республіки разом з Євгеном Садовніковим - керівником відділу і бренд-менеджером компанії "Інтер-systems".

Генеральний директор бібліотеки М. П. Зніщенко презентував гостям зміст діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей в Україні і в Київській області, зокрема.

Екскурсія гостей відділами бібліотеки супроводжувалася коментарями і поясненнями бібліотекарів, щодо специфічних особливостей КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" в роботі на бібліотечну Київщину.

Зустріч з гостями із КНР пройшла невимушено і змістовно, про що і свідчить фотовернісаж. На згадку про зустріч гостям були подаровані цікаві книги українських авторів.