Консультації обопільно корисні.

Керівники та спеціалісти(генеральний директор: М.П.ЗніщенкоКЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей", як обласного науково-методичного, координаційно-консультативного та інформаційного центру з питань обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області, під час отримання літератури за Державними програмами безоплатного поповнення бібліотечних фондів МЦБС, РЦБС та бібліотеками ОТГ Київської області, активно надавали консультації з актуальних питань організації бібліотечного та інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів різних вікових категорій, керівникам та спеціалістам зазначених бібліотечних структур.

Питань, що  потребують відповідної конкретики у їх вирішенні, багато. Особливо, в рамках АТР, що є поштовхом для реформування і бібліотечної галузі.

Такі консультації обопільно корисні.