НВК «Clever School» в бібліотеці

24 квітня 2019 року в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: М. П. Зніщенко) було дуже весело та гамірно. До бібліотеки завітали друзі - це читачі-учні молодших класів навчально-виховного комплексу «Clever School» м. Києва

Читачів зустріла баба Яга (Трунова Ю. І.), якій діти допомогали у вивченні правил дорожнього руху та дорожніх знаків. Після перегляду уроків мудрої тітоньки Сови, разом із ковбойкою Кет (Кіслєнкова К. Ю.) та бабою Ягою, читачі-діти закріпили свої знання, пройшовши лабіринтами книжкових стелажів та відгадавши тематичні загадки. Також казкові герої провели конкурси «Дорожні знаки» та «Хто спритніший?». Діти виявили неабияку обізнаність та зацікавленість з даної теми, намалювавши малюнки про безпечний рух. По закінченні заходу дітей чекала сучасна дискотека та частування.

Захід пройшов корисно, пізнавально, музично та весело.

Чекаємо на нові зустрічі!